BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apleidau savo Blog’ą visai savaitei, o dabar jau kažkaip ir nebėra tokio noro jį rašyti toliau… Todėl per šią savaitę pradėsiu rašyti naują Blog’ą su normaliu www adresu, kuriame bus ir forumiukas :). Į šį Blogą trumpai aprašysiu naujausią to Blogo straipsnį, nes taip sulauksiu daugiau lankytojų ^_^. Visgi juk iš Blogas.lt svetainės didžioji dalis (apie 70%) lankytojų patenka ČIA. Kitus lankytojus šis Blog’iukas pritraukia per paieškos sistemas bei mano Twitter’į ir Blake.lt.

Na, o kolkas mano pati “karščiausia” idėja, yra sukurti flash tipo filmuką kuriame pristatomos Blake.lt galimybės bei kaip ja naudotis. Dar yra nemažai žmonių (didž. dalis - mano draugai xD )kurie nesupranta ką čia veikti, prisėdus prie Blake.lt ;).

Štai kaip atrodys filmuko “herojai” :D:

Krč, myliu šitą mergytę ;D

Myliu šią mergytę ;D

)

Berniukas irgi bus :)

Tikiuosi, kad pavyks išgauti ką nors linksmo :)… Na, o kaip jums mano “chebrytė” ;)?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8) : “Pora Piešinukų ^_^…”

 1. Algis rašė:

  labai grazus piesinukai;))
  Danny: Ačiū :)

 2. NePo rašė:

  Super! labai laukiam tavo filmuko :)

 3. ENORCA rašė:

  D:
  Danny: o.O? Šio tinklaraščio nepalieku… Tik išsikelsiu į kitą :). Ir tai dar nesu tuo visai tikras ;)

 4. Edvinas rašė:

  gerai kai turi pinigų hostingui ir pan. Mano bloge rašei kad užsidirbi iš Adsenso. Norėjau sužinot, ar tik iš reklamų šitam puslapy, ar tu jas dar kur dedi? pasidalink, nes pinigai man patinka :)
  Danny: Kad nežinau ar apsimoka man tą naują Blog’ą kurt ;D… Na, kolkas tai truputį uždirbau tik iš šio puslapio, bet jau kuriu naujus projektukus iš kurių taip pat tikiuosi kažkiek uždirbt ;). Be to, AdSenso pinigų gavimo operacija labai ilga xD. Jau antrą (o gal ir trečią) savaitę laukiu PIN kodo be kurio negaliu babkių gaut :)

 5. Karolis rašė:

  sveiks “danny” kaip einas? man gerai. pažysti kas rašo? man atro zinai:) tai va noriu paklausti kada filmuką sukursi ir koks naujo puslapio www bus?

  Respekts “Karka”

 6. Liootas rašė:

  Atrodo labai įdomiai :)

 7. erika rašė:

  Lb lb grazus

 8. aliosis rašė:

  mano drauge viena karta parode takios pat mergaites kaip tavo piesinuka tai kai kita drauge paklause ar tu piesei pasake kad taip. o piesinukai tikrai grazus ;D

Rašyti komentarą