BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Besėdint Blakėje.lt NePo prasitarė darantis žaidimuką - “kartuves”. Kadangi žaidimukas jau startavo daugiau nei prieš 3 savaites nebelabai atsimenu kaip aš įsiterpiau į šio žaidimo kūrimą ;D…

Kiek pamenu, tą dieną aš nupiešiau piešinį su monstriuku (temoje “piešiniai” turėtų būti) ir sumąsčiau, kad reikia nupiešti ne šiaip kokį “stickman’ą”, o monstriuką :). Taigi po kelių valandų darbo su Paint.net gavau 6 paveikslėlius. Nusiunčiau juos NePo ir jis suprogramavo žaidimuką ir įkėlė paveikslėlius…

Paspaudę ant paveikslsiuko nueisite į žaidimą...

Paspaudę ant paveikslsiuko nueisite į žaidimą...

Šis žaidimas ypač padeda besimokant šalių sostines, nes labi daug klausimų susijusių su sostinių pavadinimais. Be to jei naudojatės “Opera” ar “Mozilla FireFox” naršykle raides galima rašyti ir su klaviatūra.

P.S. Jeigu ką, svetainės apačioje parašyta mano svetainė :D… Yay.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Žaidimukas “monstriuko kartuvės” :)”

 1. Edvinas rašė:

  o kaip tu tokių “klientų” susirandi? Aš va bandau surast, kam galėčiau ką padaryt, bet niekam nereikia, nieks neprašo.
  Danny: Svarbiausia - bendravimas. Nueik i Uzdarbis.lt, pasiulyk savo paslaugas, bendrauk per Twitter ar Blake.lt (kaip as) ir pamatysi… P.S. Visur dalyvauk aktyviai, kad gautum zmoniu Respect’a/pasitikejima :).

 2. Edvinas rašė:

  uzdarbis.lt kažkaip ne taip man atrodo. Ten man per aukštas lygis turbūt. Blakė, twitteris vapsčia beprasmiai dalykai, juolab kad manęs ten nieks nesektų.
  Kiek tau metų?
  Danny: jeigu tau uzdarbis.lt per aukstas lygis tai nepatariu kazkuo isvis uzsiiminet. Viskam reikia laiko… Kad ka nors gerai ismoktum, kad kas nors pavyktu. Jeigu tu toks pesimistas, nenorek visko ant lekstutes, nes negausi ;)
  P.S. Tiesiog viskam reikia laiko, o be to, man 14 :p

 3. Edvinas rašė:

  :) smagu tau. Užėjau į uždarbio.lt lobynus ir visokio gėrio atradau ;D Taip, aš velniškas pesimistas. Nematau reikalo stengtis, jei iš to nematau potencialios naudos (čia mano savanaudiškumas lenda). bandysiu judėt ta linkme, bet dar žiūrėsiu kaip bus :)

Rašyti komentarą