BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dar atsimenu kaip 2-oje klasėje tarp vaikų buvo popoliarūs “Dragon Ball” filmukai. Jie mane ir įkvėpė piešti…

Vieną dieną, įsijungiau televizorių, pasidėjau priešais save popieriaus lapą, pieštuką. Stebėjau kiekvieną veikėjų kūno dalį ir bandžiau atkopijuoti tai ką matau… Iš pat pradžių išėjo kažkokia nesąmonė, bet kuo toliau viskas tik gerėjo. Stebėdamas visas veikėjų linijas greit išmokau piešti to filmuko veikėjus. Bet kai išmokau tiek, norėjosi daugiau… Laikui bėgant išmokau piešti ir kitokius dalykus, tokius kaip pvz.: animacinius veikėjus ar 3D kūnus (su jais dar reikia padirbėt ;D).

Kai įsivedėm kabelinę, negalėjau atsitruakti nuo “CartoonNetwork” kanalo. Ta animacija man tiek įaugo į smegenis, kad ne tik galėjau nupiešti kiekvieną veikėją, bet ir pramokau Anglų kalbos. O tai labai padeda per Anglų k. pamokas, nes atsiminęs, bet kokią durną frazę kurioje yra nežinomas žodis greit suprantu patį žodį bei reikšmę =D.

Dar ir dabar nemažai kopijuoju, nes taip išmokstu vis daugiau piešimo būdų… Štai mano viena mylimiausių kopijų, Garfildas 2 (DVD disko viršelis xD):

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (20) : ““Kaip aš išmokau piešti” arba “Kopijuoti sveika” :)”

 1. azurephoenix rašė:

  Gražu. Labai ;D

 2. Greta rašė:

  Daznai ir as ta pati darau, kopijuoju ;D .Tai i nauda kartais iseina tikrai,bet kartais jau savu ideju pritruksta.Na bent man taip pasitaiko ;]
  Danny: Pritariu 120%… Man irgi kartais idėjų pristinga :).

 3. fetišistinės mergaitės rašė:

  Tai piesti ir mokoma kopijuojant ;> Mikelandzelas taip buvo mokomas , as buvau taip mokoma Dailes mokykloj , pastato ka nors ir nukopijuok , perpiesk ka ka matai ant savo lapo. O kai geriau pagalvoji , visko ismokstame kopijuodami nuo pat vaikystes ;}

 4. samanta rašė:

  vau kaip grazu tikriausiai piese mano drauge goda nes ji dar graziau moka!!!!!!!!!!!!!!!!!chachachachacha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!goda nedailininke bet mano klasioke dar graziau piesia negu cia nupiesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Goda rašė:

  kaip grazu perskaiciau visu komentarus !atleisk sama bet ne as nupiesiau si piesini aciu uz komplimenta!lalalallaallalalalallallaslalalallaal!!!!!!!!!!

 6. aistea rašė:

  labai fajnas piesinukas ma patiko ir graziai nupiestas…:p

 7. sem rašė:

  tu nukopijavai jai ka matosi nenupietum taip tikrai as geriau piesiu

 8. sem rašė:

  na bet graziai nupiestas
  \
  ]\

 9. myliuxe rašė:

  saunu, labai graziai as ir megstu piesti dabar nusprendziau lavinti ranka dar daugiau ;DD sekmes :)

 10. martenas rašė:

  “Kopijuoti” geriausia, tai ką matai erdvėje, o netai ką matai 2d plokštumoje. Niekada piešėjas nebus kietas, jei jis nemąstys kaip nupiešti piešinį kurį mato prieš akis, pvz betkokį daiktą, arba gyvūną, gamtą, ar dalį jos. Jei turi piešimui potraukį, patariu pastudijuoti, ar bent palankyti paskaitas pas rimtus dėstytojus, dailininkus, menininkus. Dar prie stipraus piešimo lavinimo prisideda ir vaizduotė, arba atminties dariniai, jei išmoksi juos nupiešti ar perteikti tiksliai, tada jau galėsi vadinti save piešimo meistru:), jei kada pereisi prie žmogaus natūroje ir perteiksi lape taip kaip nuotraukoje būsi profesionalus piešėjas :)

 11. Andzelika rašė:

  Man sis piesinis labai patinka ir as megstu piest :)

 12. Edita rašė:

  jaga :) :)

 13. ugne rašė:

  labai fainas piesinys;DD

 14. Daiva rašė:

  labai grazu pabandysiu kopijuoti.: J

 15. PAbaisa rašė:

  as irgi kopijuoju mano daug nuotrauku yra gogle vaizduose

 16. aiste rašė:

  kas taip grazei nupiese? garfilda as labai megstu ziureti;D

 17. gintare rašė:

  labai labai grazu

 18. aneta rašė:

  labai grazu papandysiu nukopyjuoti

 19. samanta rašė:

  man nein nukpijut

 20. samanta rašė:

  Labai,labai grazu :)

Rašyti komentarą