BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiandien buvo paskutinė diena mokykloje (Oh Yeah! :D). Ir per trečią (tiksliau antrą, nes pirmos nebuvo) pamoką kažkaip susigalvojau, draugo pasakymą “MILK For Life” (xD) paversti “plaunama tatuiruote” t.y. nupiešti šį pasisakymą jam ant rankos :D. Per kokią minutę nusipiešęs ant knygos aplanko (kaip tik tada atidavinėjom knygas ir su jo želiniu tušinuku pirmąją idėją nupiešiau ant to kas pasitaikė pirmiausiai, nes mano mintys greit nuplaukia ;D). Kaip supratau - jam patiko ir jis sutiko :). Taigi, “kibau į darbą”:

"MILK For Life" ;D

"MILK For Life" ;D

Po kiek laiko (tai reiškia - kitą pamoką) Karolis sugalvojo, kad būtų “faina” kokie nors “išraitymai”, ta prasme kažkas su “tribal” ar pan. … Ir tada sugalvojau dar didesnę nesąmonę - degantis pienas (žodelis MILK ant kurio nupiešta ugnis ;D):

Pienas dega =D...

Pienas dega =D...

Sulaukiau netgi ir daugiau pasiūlymų :D… Lesse (čia tokia linksma pravardė, jeigu ką xD) paprašė, kad nupieščiu jam ant rankos “SMOKE4EVER”. Šiandien nespėjau, bet pirmadienį dar susitiksim ;).

Be to… Realybėje atrodo daug linksmiau negu paveikslėlyje.

P.S. Nesitikėjau, kad juokaujant pasakęs, jog kainuos 1LT Lesse sutiks ;]… Suma nedidelė, padarysiu tai už dyka, tiesiog jo malonumui :).

(redaguota - 22:09)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Ant rankos nupiešta “Tatūškė”, draugui =). “MILK For Life”…”

 1. Žuvėdra rašė:

  Kieta frazė.;DD (rock)
  Danny: Čia sakėm reiškia - pieno atsargas visam gyvenimui xD

 2. hashisher rašė:

  taip ir galvojau, jo malonumui už litą
  Danny: Aš čia turėjau omeny, kad pinigų neimsiu ;D. Todėl už dyka “jo malonumui” papaišysiu :).

 3. Gabija0207 rašė:

  (+1)
  “Atsargiai, degus!” :D.

Rašyti komentarą