BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagaliau sugalvojau, kad reikia kažką parašyti į Blog’ą, bet berašydamas vis dar galvoju Ką rašyti :D… Kadangi pirmadienį kaime palikau piešimo albumus kuriuose nupiešiau 2 gan įdomius piešinukus (1 iš jų spalvotas xD ir yra tiesiog Awesome) ;), pasidariau truputį nervingas ir pasimetęs todėl jau tikriausiai 3-4 dienas nieko neparašiau . Tuos piešinius turbūt labiau už viską kuo greičiau norėjau įdėti į Blog’ą. Bet kaip jau išėjo - taip…

Užtai nusipirkom su tėčiu tokią nesąmonę:

Nebeatiduoda ;D...

Meškiukas nebeatiduoda...

Turiu omeny, kad nusipirkau tą pripučiamą fotelį, ne meškiuką :D… Bet meškiukas šiaip irgi moka pakelti nuotaiką :). O šiaip, geras dalykas ir visai patogus, bet dėl jo dabar “užgriozdinau” visą kambarį ;D.

Per “krizę” (xD, man kažkos linksmas šitas žodis) pradėjom su tėčiu pirkt visokias nesąmones. Pradėjo traukti įvairios nukainotos prekės… Štai dar vienas daikčiukas :) :

Geresnės vietos neradom ^_^

Geresnės vietos neradom ^_^

Kaip supratau, tai čia kažkokia nauja hamako rūšis (nebeatsimenu pavadinimo xD). Aišku tikriausiai jau pastebėjote - jis pakabintas garaže, kaime… Šiaip visai linksma, nes labai primena supynes ;).

P.S. Kiek vienas daiktas kainavo apie 20Lt. Matot, neišlaidaujam ;)

Rodyk draugams

Gairės : , | komentarai (4)

Šiandien buvo paskutinė diena mokykloje (Oh Yeah! :D). Ir per trečią (tiksliau antrą, nes pirmos nebuvo) pamoką kažkaip susigalvojau, draugo pasakymą “MILK For Life” (xD) paversti “plaunama tatuiruote” t.y. nupiešti šį pasisakymą jam ant rankos :D. Per kokią minutę nusipiešęs ant knygos aplanko (kaip tik tada atidavinėjom knygas ir su jo želiniu tušinuku pirmąją idėją nupiešiau ant to kas pasitaikė pirmiausiai, nes mano mintys greit nuplaukia ;D). Kaip supratau - jam patiko ir jis sutiko :). Taigi, “kibau į darbą”:

"MILK For Life" ;D

"MILK For Life" ;D

Po kiek laiko (tai reiškia - kitą pamoką) Karolis sugalvojo, kad būtų “faina” kokie nors “išraitymai”, ta prasme kažkas su “tribal” ar pan. … Ir tada sugalvojau dar didesnę nesąmonę - degantis pienas (žodelis MILK ant kurio nupiešta ugnis ;D):

Pienas dega =D...

Pienas dega =D...

Sulaukiau netgi ir daugiau pasiūlymų :D… Lesse (čia tokia linksma pravardė, jeigu ką xD) paprašė, kad nupieščiu jam ant rankos “SMOKE4EVER”. Šiandien nespėjau, bet pirmadienį dar susitiksim ;).

Be to… Realybėje atrodo daug linksmiau negu paveikslėlyje.

P.S. Nesitikėjau, kad juokaujant pasakęs, jog kainuos 1LT Lesse sutiks ;]… Suma nedidelė, padarysiu tai už dyka, tiesiog jo malonumui :).

(redaguota - 22:09)

Rodyk draugams

Gairės : , , | komentarai (3)

Prieš 2 metus buvau parsisiuntęs “Flash” programos 2004 metų versiją (dabar jau ji probobutė CS 4-ai ;D)… Beveik pus antro mėn. mokiausi naudotis Flash MX 2004 programa. Ilgokai, bet tada neradau beveik nieko įdomaus kas būtų Lietuvių kalba, o tai ypač pasunkino visą mokymasi :).

Po viso to mokymosi laikotarpio likau patenkintas tuo ką išmokau, nes per porą valandų savo mažajam pusbroliui (kuris gulėjo ligoninėje) nupiešiau mielą šiniuką (rytoj pavakare įdėsiu paveiksliuką) :). Darbelį atspausdinau. Kartu su mama jį įrėminome ir su dar keliomis giminėmis važiavome iš Utenos į Vilniaus Santariškių ligoninę aplankyti pusbroliuko :D. Kiek pamenu jis buvo patenkintas, o tai pradžiugino ne tik mane, bet ir visą kartu važiavusią kompaniją.

Vėliau įdėsiu ir su kompiuteriu darytą šuniuką ;)

Šuniukas sąsiuvinuke :)

D

Baigtas šuniuko paveikslėlis :D

O jeigu kalbant apie gana nesenai pasirodžiusią “Flash CS4″ “programikę” lieka tiesiog padėkoti jos kūrėjams… Nuo ankstesniųjų versijų ji ne tik pakeitė išvaizdą, bet ir tapo daug patogesnė. Skriptai pasidarė bevek nereikalingi (niekada jų nemėgau, todėl gerai, kad jie kažkur užkišti), o animavimas daug lengvesnis, užtenka vos kelių spustelėjimų ir veikėjes šoka pagal “dūdelę”.

Taip atrodo Flash CS4 :)

Štai su Flash CS4 programa per 5min. sukurtas paveiksliukas ;) :

Robotukas, kurį įdėjau į Blake.lt/android. Čia krausiu įdomias pasaulio naujienas... Užsukite jei turite laiko ;)

Robotukas, kurį įdėjau į Blake.lt/android. Čia krausiu įdomias pasaulio naujienas... Užsukite jei turite laiko ;)

P.S. Kol mokiausi, labai patobulinau Anglų k. žinias ;D.

Rodyk draugams

Gairės : , , , | komentarai (4)

Nesenai parašiau stripsniuką ”Keistas piešinukas bei nauja mano Liūtuko šukuosena :D…” - http://dannyvision.blogas.lt/piesinys-2-206.html ir pastebėjau, kad neįmanoma paspausti “Patiko” :(. Gaila… Būtų milžiniškas AČIŪ jeigu padėtumėt (kreipiuosi į Blogas.lt :D). :)… Jeigu šią problemą pavyks sutvarkyti šis įrašas bus pašalintas ;D.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)

Viską pradėjęs su pieštuku, nuo dviejų juostų (kurias nuspalvinau), pridėjau dar keletą, sujungiau jas su akimi. Pridėjau drugelį, ovalą (tą apskritimą, nemoku paaiškint ;D)… Kadangi piešinys man visai patiko, nunešiau parodyti mamai, o ji pasakė, kad ankstesnis piešinys (kurį tikriauiai irgi įkelsiu, nors galvoju, kad neverta) buvo “fainesnis”. Na, aišku, juk ten per lapo vidurį stovi išsišiepęs vaikinukas su didelėm akim :D… Parsinešęs piešinuką atgal į savo kambarį, aplink akį nupiešiau į ugnį ar kraują panašias linijas… Bet galiausiai, dešiniajame kampe nupiešiau širdutę :).

Keistas dalykas...

Piešinys dar nėra išbaigtas, nes labai tingiu bėgti į parduotuvę nusipirkti flomasterių (nes dabar jie kažkur išsimėtę). Bet kai nusipirksiu dar kartą čia Upload’insiu piešinuką :)…

P.S. Sugalvojau, kad mano liūtiukui “Simbai” reikia kokių nors pasikeitimų. Jį jau turiu apie 5 metus! Tuoj jau seneliu taps, o nieko gero per savo gyvenimėlį nenuveikęs… Kadangi esu jo vyr. dizaineris (gerai jau - vienintelis jo dizaineris), atjauninau jį kokiais 2 metais :):

).

(ne)Senstantis Simba.

Rodyk draugams

Gairės : , , , | komentarai (7)