BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Na ką, pagaliau prisiruošiau kažką uploudinti į Blog’ą… Daugiau nei mėnesį nebuvau čia užėjęs dėl to, jog tiesiog neradau laiko :(. Paskutinis trimestras beliko, reikia labai pasistengt, nes byškį ”pasišykau” šiais metais su pažymiais…

???

Jeff :D

Look at the T-Shirt :)

Kažkaip netyčia užtikau šitą piešinuką. 6-oj klasėj piešiau Lietuvių pamokaisvajonių pažymių knygelę”, ir reikėjo aprašyt. Man su rašiniais išvis labai jau sudėtingas reikalas buvo, kelias valandas nieko nesugebėjau parašyt tai viską mane parašė tėtis, bet apie visai kitą ;). Dydelis dėkui jam ;D.

Tam kartui tiek. Kaip kokiam mažam vaikui dabar visa savaitę išskyrus savaitgaliais neleidžia prie laptopo :|, tai manau daugiau laiko paišysiu dabar :D. Beje, skaitau M. Norbekovo “Kvailio patirtis arba kelias į praregėjimą. Kaip atsikratyti akinių”. NEREALI KNYGA. Mane (skaitytoją ;D) laiko šūdo vietoj ir taip parodo, jog aš iš tiesu esu chroniškas tinginys. Pusę kažkur perskaičiau (štai išsidaviau, kad aš velnioniškas tinginys, juk ‘’skaitau” jau puse mėnesio, o dar tik tiek perskaičiau! OMFG…)… Siūlau visiem paskaityt, ypač tiem kas nešiojat akinius ir esat ant tiek pat durni kaip aš, kad įsivaizduojat, jog viskas čia normaliai, jog nešiojat akinius ir mintyse pagalvojate “ot tai, dabar daug kas nešioja” :D.

Myliu, bučiuoju, iki. Legendinė M. Petruškevičiaus frazė xDD

Rodyk draugams

Gairės : , | komentarai (10)

Sugalvojau šiandien, kad reikia “aptvarkyt” windows’us, nes nieko neberandu kai reikia. “Betvarkydamas” atradau senų darbelių, pora dar su paint.net praeitais metais daryti :)

Pats pirmas darbelis darytas konkursui

Pirmas darbelis darytas konkursui.

Baneriukas. Svetainiukui, paveikslėliams talpinti.

Nuo čia visi šūdukai jau šiais metais daryti :D

)

Logotipas. Galvojau padaryt chat'ą :)

Būtų buvę kažkas tokio:

)p

...bet aptingau ir nebebaigiau svetainiuko :)p

DevWebDesign konkursiukui DeviantArt’e [konkursas]

Gaila, kad daug jau ištrinta. Jei “atkasiu” daugiau, dar papildysiu :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)

Manau dabar vis dažniau rašysiu į blog’ą kai jis pačiam maloniau atrodo :). Beje, jei kam įdomu, galiu pakoreguot jūsų blog’ą (už nedidelę sumelę :D).

Na ką, įvertinkit :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (4)

Sąrašiukas, ką nuveikiau ir ko niekaip nesugebu nuveikti per šią savaitę :D:

  1. Kasdien būna lots of Fun with Friends arba Party :D (Kasdien vis ką nors linksmo nuveikiam, o antradienį buvo party :). )
  2. Prašvaisčiau 100Lt (Greit kažkaip išėjo. Dabar jau taupysiu… Aš rimtai xD!)
  3. Niekaip nesugebu rytais išeit į lauką pabėgiot (na bent jau treč. einant namo ryte pasivaikščiojom :D )
  4. Anksčiau sakiau - “uždirbsiu pradžiai 10$”… Okey, pasirodo reikia surinkt 100$, kad atsiųstų čekį xD
  5. Dar sakiau, kad sukursiu atskirą web’ą… Pinigų tai nebėra, ir nėra iš ko jam susmokėt ;DD (Na bent jau užtai įmečiau tokį “Paveikslėlių Talpinimo” skriptą - ctrl.uuuq.com :) )
  6. Išbandėm su draugu CocaColos ir Mentos bandymą… Dabar beliko sumontuot filmuką su filmuota medž. (filmuota su telefonu, bet visai neblogai išėjo) :)

Štai tokia mano atostogų pradžia… O kokia jūsų :D?

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)

Šiandien buvo paskutinė diena mokykloje (Oh Yeah! :D). Ir per trečią (tiksliau antrą, nes pirmos nebuvo) pamoką kažkaip susigalvojau, draugo pasakymą “MILK For Life” (xD) paversti “plaunama tatuiruote” t.y. nupiešti šį pasisakymą jam ant rankos :D. Per kokią minutę nusipiešęs ant knygos aplanko (kaip tik tada atidavinėjom knygas ir su jo želiniu tušinuku pirmąją idėją nupiešiau ant to kas pasitaikė pirmiausiai, nes mano mintys greit nuplaukia ;D). Kaip supratau - jam patiko ir jis sutiko :). Taigi, “kibau į darbą”:

"MILK For Life" ;D

"MILK For Life" ;D

Po kiek laiko (tai reiškia - kitą pamoką) Karolis sugalvojo, kad būtų “faina” kokie nors “išraitymai”, ta prasme kažkas su “tribal” ar pan. … Ir tada sugalvojau dar didesnę nesąmonę - degantis pienas (žodelis MILK ant kurio nupiešta ugnis ;D):

Pienas dega =D...

Pienas dega =D...

Sulaukiau netgi ir daugiau pasiūlymų :D… Lesse (čia tokia linksma pravardė, jeigu ką xD) paprašė, kad nupieščiu jam ant rankos “SMOKE4EVER”. Šiandien nespėjau, bet pirmadienį dar susitiksim ;).

Be to… Realybėje atrodo daug linksmiau negu paveikslėlyje.

P.S. Nesitikėjau, kad juokaujant pasakęs, jog kainuos 1LT Lesse sutiks ;]… Suma nedidelė, padarysiu tai už dyka, tiesiog jo malonumui :).

(redaguota - 22:09)

Rodyk draugams

Gairės : , , | komentarai (3)